KONST / Litografier / Färglitografi 12769404
nr 1276 9404
Örjan Wikström
(f. 1948), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 40-upplaga. Motivet: 37x26 cm
Örjan Wikström, svensk målare född i Stockholm 1948.
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 23 september 2019
kl 19:28:17
150 kr
Örjan Wikström
Läs mer om Örjan Wikström